• slider en

Légy tudatos, élj egészségesen!

Printer-friendly versionPDF változat
Thursday, 2022, March 17 - 14:30

A Dél-Dunántúli Komplex Innovációs és Turisztikai Egyesület a NEAO-KP-1-2021/10-000555  azonosító számú „Légy tudatos, élj egészségesen!” című projektje keretében intézményünk tanulói környezet -és egészségtudatosságra nevelő programsorozaton vehettek részt. Az ökotudatosság jegyében megtanulták az Ökozsák készítését és hasznosságát. Növényi alapanyagokból készült ételkóstolón ismereteket szerezhettek a növények hatóanyagairól és azok egészségre, betegségmegelőzésre gyakorolt hatásairól. Interaktív, szemléletformáló előadás keretében megismerték az Okostányér programot, amely az egészséges táplálkozás legfontosabb alapelveit foglalja össze. A karácsonyi ünnepkörhöz kapcsolódóan pedig saját készítésű, egészséges desszertet vihettek haza. Köszönjük a lehetőséget.

You shall not pass!