Pécsi Tudományegyetem

IGY Gyakorlóiskola, AMI és Gyakorlóóvoda

 

 

A magyar nyelv hete versenyeinek eredménylistája

Nyomtatóbarát változatPDF változat

MAGYAR NYELV HETE

Eredménylista 2017

Rajzpályázat

  1. évfolyam díjazottjai

Maul Viktória

Babits

Molnár Botond

Gyakorló

  1. évfolyam díjazottjai

Maul Petronella

Babits

Mester Alíz

Dienes

Szabó Viktória Sarolta

Dorogi-Kovács Dorina

Garay

Babits

3. évfolyam díjazottjai

Bárczy Réka

Babits

Kiss Míra

Babits

Schneider Lili

Szedres

4. évfolyam díjazottjai

Schneidler Zita

Garay

Dávid Marcell

Garay

Szabó Viktória

Garay

 

 

 

 

Mesemondó verseny

1. évfolyam

I. helyezett

Keserű Mihály

Babits

II. helyezett

Varga Léna

Baka

III. helyezett

Börzsei Viktor

Baka

 

 

2. évfolyam

I. helyezett

Ivanecz Blanka

Gyakorló

II. helyezett

-

-

III. helyezett

-

-

3. évfolyam

I. helyezett

Antoni Csenge

Garay

II. helyezett

Andorka Zselyke

Babits

 

 

III. helyezett

Rauh Petra

Gyakorló

 

 

 

  1. 4.     évfolyam

I. helyezett

Takács Nóra

Gyakorló

II. helyezett

Fábián Hanna

Gyakorló

III. helyezett

Varga Panna

Baka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anyanyelvi játékok vetélkedő

1. évfolyam

 

I. helyezett

Babits

Bovári Csanád, Heim Kata, Maul Viktória,

Tóth Virág

 

II. helyezett

Gyakorló

Agg Dénes, Rohn Bendegúz, Kovács Kende, Keszler Maja

III. helyezett

Kakasd

Sebestyén Bálint, Kelemen Nóra, Molnár Blanka, Dávid Gergely

2.évfolyam

 

I. helyezett

Gyakorló

Béndek Tamás, Csontos Blanka, Ivanecz Blanka, Ignácz Kata

 

II. helyezett

Babits

Kovács Kökény, Mattburger Botond,

Maul Petronella, Rostási Szabolcs

 

III. helyezett

Szedres

Orsós Vanessza, Rézműves-Tóth Nóra,

Schneider Sára, Szögi Dávid

3. évfolyam

 

I. helyezett

Gyakorló

Báter Alíz, Jenei Gréta, Schalli Vivien,

Kisvári Gréta

 

II. helyezett

Babits

Czirkel Balázs, Fülöp Ágnes, Kiss Marcell, Obendorf Dalma

III. helyezett

Garay

Bali Áron, Durgonics Tamás, Görföl Domokos, Hadházy Illés Ányos

4. évfolyam

 

I. helyezett

Gyakorló

Lábas Flóra, Szabó Csenge, Takács Eszter, Csepregi Petra

 

II. helyezett

Dienes

Kovács Kornél, Keresztes Kristóf, Werner Attila, Szűcs Márton

 

III. helyezett

Kakasd

Bányai Bernadett, Balogh Fábián,

Radványi Angéla, Svhweitzer Márton

 

 

 

 

 

SZÉPÍRÓ VERSENY

1 - 2. évfolyam

 

I. helyezett

Fülöp Vanda 2. o.

Gyakorlóiskola

 

II. helyezett

Deli Tamara 2. o.

Gyakorlóiskola

 

III. helyezett

Deákvári Anna 1. o.

Gyakorlóiskola

3 – 4 .évfolyam

 

I. helyezett

László Veronika 4. o.

Dienes

 

II. helyezett

Fülöp Kitti 3. o.

Gyakorlóiskola

 

III. helyezett

Bátori Mihály 4. o.

Gyakorlóiskola

 

KÜLÖNDÍJ

Rudolf Lili 4. o.

Gyakorlóiskola

 

5 - 6. évfolyam

 

 

I. helyezett

Szalai Kinga 5. o.

Dienes

 

II. helyezett

Zsolnai Krisztofer 6. o.

Szivárvány Ált. Isk.

 

III. helyezett

Klemm Ciara 6. o.

Őcsényi Ált. Isk.

7 – 8. évfolyam

 

I. helyezett

Váci Vivien 7. o.

Gyakorlóiskola

 

II. helyezett

Klézli Adrienn 7. o.

Őcsény

 

III. helyezett

Balázs Vanda 7. o.

Dienes

rovat: 
You shall not pass!