Tájékoztató az iskolai és óvodai étkezésről

vasárnap, 2020, március 15 - 09:45

Tisztelt Szülők!

Az iskolai és óvodai étkezéssel kapcsolatban egyeztettünk a szolgáltatóval. Március 17-től az intézmény vezetője lemondta az iskolában és óvodában étkező gyermekek megrendelt ellátását. A szolgáltató a szülők számára a fennmaradó összeget a szokásos módon visszautalja. Ehhez türelmüket kérjük.

Amennyiben a kifizetett étkezést igénybe szeretné venni gyermeke számára, a következő feltételekkel lehetséges

A szolgáltató csak ebédet tud biztosítani. (ez esetben a tízórai és az uzsonna árát visszatérítik)

Az egyetemi kar éttermében lehet átvenni az ebédet. Csak az étterem által biztosított csomagolásban, melynek ára 60 Ft.

Aki gyermeke számára kér ebédet a fenti feltételekkel,kérjük jelezze az alábbi elérhetőségeken legkésőbb március 16. (hétfö) 9.00 óráig.

loibl.boglarka@igyk.pte.hu  ( folyamatosan hétfő 9.00-ig)

06 /30 3424168   ,  74/528-338   ( hétfő  7.00-9.00)

Tisztelettel:

Bucsányiné Gréczy Gabriella